חייג וואטאספ צור קשר
ממליצים  < nadir

ממליצים עלינו:

א.מ.עדן בניה- אריה מימון

“מתעסק בתחום ולקוח מרוצה משנת 95 עם השרות של נדיר. מרוצה מאוד, ממליץ מאוד, אנשים מעולים, נעימים. מוצר מעולה ברמות גבוהות-אין לו תחליף ואין לו מתחרים. שרות מעולה, אדיב, ואמין. כל מה שאפשר לחלום על שירות ואיכות של מוצר”.

אלון לוי

הכרותינו עם חב’ נדיר החלה לפני כשני עשורים , ולאורך כל הדרך הם הספק המועדף עלינו לטיח צבעוני. כל זאת בזכות היותם קשובים לרצונות הלקוח בבחירת הגוון , תמיד עומדים בלוחות הזמנים לאספקת החומר לאתר, והשירות  קשוב לכל בעיה או שאלה שצצה . אין ספק שיש תמורה !”

רוני פמיליה

עובד עם נדיר כבר מעל 30 שנה, ובכל השנים אף פעם לא התאכזבנו. החומרים מעולים והשרות אדיב ומהיר. נדיר חברה מעולה. מבחינת צבע מדובר במוצרים הכי טובים בארץ. רוצו לקנות!!!

יאיר שגן

“אני חייב לציין את נדיר חברת תעשיות צבע, אתם אני עובד מעל 15 שנה  ואין די מילים לתאר את רמת האיכות והחומר. תמיד זמינים על כל תקלה ובעיה. הכל ניתן על הצד הטוב ביותר.”

אייל אופק

“חברת אייל אופק בע”מ משתמשת במוצרי נדיר משנת 2006. אנחנו מאוד מרוצים מאופן השימוש בחומר, ועמידות החומר למשך שנים. החומר אינו דוהה, וניתן לראות בתים לאחר מספר שנים-ללא שינוי גוון, ודהייה של הצבע או בלאי של החומר. כמו כן ניתן להבחין בגמישות אשר מגשרת את הסדקים. נדיר מעסיקה אנשי מכירות ושירות מקצועיים ואדיבים”